Кропивницькі націоналісти вимагають справедливого розслідування вбивства журналіста

15/11/19 12:11 Суспільство
У Кропивницькому відбувся суд над організатором вбивства Героя Небесної сотні журналіста і активіста Василя Сергієнка з Черкащини.
14 листопада 2019 року в Кропивницькому апеляційному суді відбувся розгляд апеляційної скарги прокурора щодо зміни запобіжного заходу підозрюваному у вбивстві Героя Небесної сотні, прихильника ВО «Свобода» Василя Сергієнка Вадиму Мельнику. До цього часу обвинувачуваний перебував під цілодобовим домашнім арештом. Але під тиском громадськості, зокрема, свободівців та сокільців Кропивницького, суд ухвалив рішення про утримання Вадима Мельника під вартою впродовж 60 днів з дня суду, пише "Утренний город", інформує «МК».
 
Підозрюваного до Кропивницького апеляційного суду не доправили, він перебував у Солом'янському районному суді м.Києва на відеозв'язку, тож подивитися йому в очі  не було можливості.
 
Нагадаємо, що Василь Сергієнко був відомим журналістом та блогером, очолював координаційну раду політичних партій і громадських організацій Корсуньщини. 4 квітня 2014 року чоловіка викрали з двору власного будинку в Корсунь-Шевченківському на очах матері. Наступного дня тіло Василя знайшли в одному з лісогосподарств Черкащини у ямі, закиданій будівельним сміттям.
 
 
Про участь Вадима Мельника у вбивстві журналіста Василя Сергієнка стало відомо зі слів підозрюваного у вбивстві, затриманого по гарячих слідах. До того ж його впізнали на відео з магазину, у якому обвинувачуваний купував мотузку, лопату та рукавиці. Вадима Мельника підозрюють у організації вбивства. Окрім затриманого та Вадима Мельника спільників було п’ятеро.
 
Але Соснівський районний суд випустив з-під арешту Вадима Мельника, замінивши утримання в СІЗО домашнім арештом. Ця подія сколихнула громадськість Черкащини, і невдовзі з’явилася апеляційна скарга прокурора про зміну запобіжного заходу. І, хоч скарга прокурора Кропивницьким апеляційним судом буда задоволена частково, справедливість відновлено – відтепер підозрюваний у організації вбивства Василя Сергієнка буде перебувати під вартою до 20 січня 2020 р. 
 
 
Джерело: 
Мій Кіровоград