Кропивницька “Зірка” продовжить існування й поновить виступи

0 24/04/19 01:04 СПОРТ

Про це на своїй персональній сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив президент футбольного клубу “Зірка” Максим Березкін, пише "МК".

“Радий повідомити фанатів ФК “Зiрка”, що наша головна команда знову поновлює свої виступи! Поки на любительському рівні, проте, ми прагнутимемо відновити статус професійного клубу. Хочу подякувати усім, хто переживав за команду, вносив частку своєї підтримки в нашу дружну, спортивну сім’ю. Пам’ятаю, як в дитинстві ми з батьком ходили на матчі і хворіли за цей клуб. Для мене він надто багато означає. І я радий, що з усіма вами ми пройшли нелегкий шлях від посередніх результатів до перемоги в Прем’єр-лізі над київським “Динамо”. Ні для кого не секрет, що місяць тому “Зiрка” знялася з чемпіонату України. Коли політика проникає в спорт і стає метою тиску і зведення рахунків, то частенько жертвою стають навіть футбольні клуби”, – зазначається у дописі.

Максим Березкін зазначив, що наразі триває процес оновлення команди:

“За цей місяць у нас був час внести коригування в нашу діяльність. Я радий, що ми здолали усі перешкоди. Повністю оновлюється і сама команда. Зараз ми активно переглядаємо гравців, які вже в середині травня стартують в чемпіонаті області. І ми знову будемо вболівати за нашу кохану “Зiрку”. Ще раз, спасибі вам усім за підтримку! І обов’язково чекаємо вас на трибунах стадіону. Тільки “Зiрка” і тільки перемога”!

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий