Кропивничанин кричить про допомогу: На Кримській забилася ливнівка і "плавають" будівлі

Чоловік, який мешкає на вулиці Кримський, звернувся з проханням навести лад із руслом річки Біянки та зливовою каналізацією, бо у цьому мікрорайон досі не схлинула вода

Кропивничанин кричить про допомогу: На Кримській забилася ливнівка і "плавають" будівлі (ФОТО, ВІДЕО)

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" кропивничанина Володимира Олійника.

Він повідомив, що з понеділка через сильний дощ забилася ливнівка і стік річки Біянка під мостом на вулиці Кримській. Зливова каналізація забилася через те, що її не чистили, зазначив Олійник, та оприлюднив фото і відео з місця події.

"Вода хлинула через верх і принесла величезні неприємності людям. МНС виручали. Спасибі їм величезне, але на цьому все закінчилося! Чого чекають служби, що так завзято штрафують за бур'ян? Чому не робиться нічого з приведення в порядок русла річки і ливнівки?", – емоційно написав кропивничанин.

Олійник додав, що його допис – це крик про допомогу. Він має надію, що про проблему почують відповідні служби та вирішать її до наступного потопу.

На відеозаписі видно, що й досі, через чотири дні після зливи, дорога залита водою, а будівля СТО "плаває" у стоках.

Увага, на відео використовується ненормативна лексика.

На допис відреагував начальник спецінспекції міської ради Кропивницького Андрій Максюта: "Цілком заслужена критика і крик душі зрозумілий. Підтримую! Завжди кажу про те, що потрібно бути готовими до всього заздалегідь, а не наздоганяти потім. Це стосується не тільки цього місця, про який говорить шановний автор поста. Ми працюємо по своїй лінії і в рамках повноважень реагуємо".

Це один дописувач додав, що така сама ситуація і на вулиці Михайлівській.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий