КРОПИВНИЧАНИ ЗМОЖУТЬ ОТРИМУВАТИ ВТОРИННУ БЕЗКОШТОВНУ ЮРИДИЧНУ ДОПОМОГУ У МІСЬКІЙ РАДІ

В міській раді Кропивницького надаватимуть вторинну юридичну допомогу. Про це повідомив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 3 жовтня.

Нові послуги надаватимуться спільно зі спеціалістами територіального управління юстиції. Юридична допомога буде розрахована  буде на тих громадян, які не можуть собі дозволити приватного адвоката. 
За словами очільника міста, роботу необхідно організувати якомога ефективніше, адже такої допомоги потребують багато людей у Кропивницькому. 
Ще один важливий момент, озвучений Андрієм Райковичем – розширення часового діапазону надання адміністративних послуг населенню у міській раді.
 - Наш Центр надання адміністративних послуг з наступного тижня почне працювати і у суботу – наголосив очільник міста - Необхідно правильно організувати цей процес. Суботній день залишається загальним вихідним для працівників міської ради. Прийом у ЦНАПі триватиме з 8.00 до 15.00. Вхід здійснюватиметься з вулиці Тараса Карпи (колишня Тимірязєва). У суботу мають працювати чергові охоронці і функціонувати камери спостереження. 
Увесь процес фахівці обіцяють відпрацювати до дрібниць, щоб і відвідувачам, і персоналу було зручно і комфортно.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий