Ковбаса, якою годували загиблих собак у Кропивницькому, містить отруйний для тварин препарат

Ковбаса, якою годували загиблих собак у Кропивницькому, містить отруйний для тварин препарат

Про це повідомляє Depo.Кропивницький.

Кропивницька зоозахисниця Тетяна Кучерява отримала висновок Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України в Черкаській області щодо вмісту у ліверній ковбасі, якою труїли чотирилапих в обласному центрі, на "Дослідження сильнодіючих та отруйних лікарських засобів".

Згідно висновку експертів, у ліверці наявний препарат, що є смертельною отрутою для чотирилапих, але не містить загрози для людей, тому не вважається токсичним.

"Ліверну ковбасу волонтери підібрали на Новомиколаївці, саме там, де були отруєні собаки 46-річною жінкою, проти якої ведуть розслідування щодо жорстокого поводження з тваринами. Я відвезла її на експертизу. Препарат, вміст якого у ковбасі підтвердили експерти, призводить до страшенних мук собак: викликає сильне стискання внутрішніх органів тварин, і, якщо не надати термінової допомоги, тварина гине. Наші волонтери завжди ходять із препаратом В6 та шприцами, щоб у разі таких випадків надати першу допомогу тварині та доставити її у пункт порятунку", - зазначила зоозахисниця.

Тетяна Кучерява висновок Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру передасть слідчому по справі кропивницької догхантерши.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий