Кого грав Зеленський: Президента чи Голобородька?

01/01/21 07:01 Публікації

Подивився новорічне привітання. Цікаво.

Цікаво, кого грав Зеленський: президента України чи Васю Голобородька з нового сезону «Слуга народу 4»? Якщо другий варіант – то зіграв відмінно! З першим варіантом якось не склалося.

Бо коли людина згадує метальників бруду на вентилятор соцмереж, то варто цій людині нагадувати, що на президентських виборах він переміг далеко не в останню чергу завдяки цим соцмережам. І відповідним метанням.

І що для супер-України не завадило б мати не лише супер-медиків, супер-водіїв, супер-військових, а й супер-президента. Та просто нормального. Бо супергерої з’являються там, де не працюють нормальні системи та механізми.

Що соромно у 2020-му було не лише за події у Нових Санжарах, а й за Оман та дачу в Конча-Заспі. За Сівоху та Фокіна теж було соромно. І за Тищенка з Верещук було соромно. І за Венедіктову з Татаровим «під ялинку» теж було соромно. Чому ж нікого з них не показали на словах про «соромно»?

А хіба за «зміну концепції» по Криму не соромно? Що тепер парад перемоги буде не в Севастополі, а на піску у Ялті. Нехай навіть на українському ПІСКУ, скблдпздц! Медіафахівці з Банкової вміють говорити з окупованими територіями «на панятном языке», ага.

Автори цієї чергової серії «Слуга народу 4» напевно вважають себе супер-креативними чуваками. Що ніхто раніше такого не робив. Але їхнє «нове» - це добре забуте старе. Усі попередники так чи інакше використовували дітей задля політичних бонусів. І це – низько. Таким чином лише опускають президента.

А, і ще. Гарні декорації. Па-багатому! От що, а таких жоден попередник на новорічних привітаннях не мав…

Олексій Братущак, журналіст

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0