Кіровоградській виправній колонії УДПтС України в області (№ 6) готують курсантів до роботи в пенітенціарній службі

Днями,  до Кіровоградської виправної колонії облуправління ДПтС України (№6), для проходження ознайомлювальної практики прибули курсанти Чернігівського юридичного коледжу ДПтС України. Практика дала можливість з'єднати теоретичну підготовку з формуванням практичних навичок у курсантів для полегшення їх виходу на сферу соціально-психологічної служби, а також дала уявлення про те, над чим потрібно попрацювати, щоб відповідати сучасним вимогам фахівця.

У процесі проходження практики курсанти ознайомилися з документацією та загальними правами іобов`язками начальника відділення. Також, курсантам провели екскурсію по території колонії, ознайомили з умовами тримання засуджених.

Під час проходження практики вони мають змогу  ознайомлюватися з порядком підготовки матеріалів на засуджених щодо застосування до них заохочувальних норм закону, брати участь у комісіях, а також в судах в режимі відеоконференцзв’язку.

Також хотілося би відзначити, що проходження ознайомлювальної практики - захоплюючий процес, він дозволяє на ранніх етапах навчання визначити наскільки майбутня професія актуальна і цікава, а також відповідність обраної професії, і де необхідно поставити «латочку» у знаннях.

Джерело: 
Мій Кіровоград