Кіровоградський штаб Порошенка відповів тролю Сінченку

0 14/05/14 09:05 Політика

Політтехнолог Денис Богуш, який фактично керує Кіровоградським обласним штабом Петра Порошенка,  назвав "чорнухою" матеріал Дмитра Сінченка "Совок головного мозку", котрий оприлюднений на Українській правді за результатами візиту кандидата у Кірооград.

Під час прес-конференції в інтернет-виданні "Обозреватель" це матеріал він назвав прикладом "чорного піару". "Автор публікації, не прийшовши на прес-конференцію, намагається детально описати її, спотворює факти і використовує неправдиву інформацію, на якій будує оціночні судження" - заявив Денис Богуш.

За його словами, фальсифікації та адмінресурс будуть, якщо один з кандидатів президентської кампанії не зрозуміє, що неможливо перемогти із різницею у три-чотири рази меншою за лідера рейтингів.

Також зазначив, що прямий підкуп виборців імовірний виключно в розрізі місцевих виборів. Щодо президентських, то в регіонах вже використовують методи дискредитації та чорного піару проти лідера соцопитувань. До рук громадськості потрапила інструкція агітатора від «Батьківщини». В ній радять розповідати виборцям чому не варто голосувати за Порошенка. По всій країні роздають газету, в якій зібрані матеріали із брудом проти головного кандидата.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий