Кіровоградські тепловики можуть проміняти російський газ на олександрійське вугілля

У Кіровоградській міській раді відбувся круглий стіл з питань підготовки міста до опалювального сезону 2014- 2015 років. за головуванням начальника управління ЖКГ Кіровоградської міської ради Олександра Хачатуряна,повідомляє Гречка.

В засіданні взяли участь керівники теплогенеруючих підприємств, ДП «Кіровоградводоканал», ВАТ «Кіровоградгаз», начальники ЖЕКів та КРЕПів міста.

Олександр Хачатурян запевнив присутніх у тому, що попри те, що в Україні склалася складна ситуація з газопостачанням,  на даний час комунальні підприємства Кіровограда 
уклали розстрочення з ДАК «Нафтогаз Україна» і вчасно розраховується за газ. Чиновник наголосив на необхідності вчасного розрахунку підприємствами та населенням за отриману послугу.

Представник ВАТ «Кіровоградгаз» повідомив, що газопостачання міста відбувається у нормальному режимі, тиск в мережах в нормі, не дивлячись на всі ті складні процеси, що відбуваються на державному рівні. На сьогодні підприємство готується до зимового періоду в запланованому режимі. Жодних нестандартних ситуацій немає.

Присутні заслухали керівників КП «Теплоенергетик» та «Кіровоградтепло», які запевнили, що на сьогодні готовність до опалювального сезону складає близько 45%, тобто підготовка триває згідно плану.

Окрім того, директор КП «Теплоенергетик» Сергій Кравченко розповів про можливу модернізацію підприємства.

«Ми зараз проводимо ревізію та аудит щодо стану  нашого мазутного господарства. Окрім мазуту наші котли можуть споживати лише  газ та вугілля. Ми маємо розрахунки, щоб  відновити роботу котельні в режимі, в якому ми працювали протягом 20 років, використовуючи буре вугілля з Олександрійського буре-вугільного басейну. Це дасть змогу зняти соціальне напруження в регіоні, використовувати місцеве паливо та майже відмовитися від використання газу», - зазначив Кравченко.

 

 

Джерело: 
Мій Кіровоград