КІРОВОГРАДСЬКІ ПРАВООХОРОНЦІ ЗАТРИМАЛИ СЕРІЙНОГО ГРАБІЖНИКА

Менше ніж за два місяці 37-річний зловмисник встиг стати жахіттям для мешканців трьох мікрорайонів міста. Наразі доведено причетність підозрюваного до 13 епізодів злочинної діяльності. За ці дії зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років, які додадуться до тих 15, які чоловік вже встиг прожити за ґратами.

Повідомлення про пограбування скоєні стосовно жінок в місті Кіровограді надходили до міліції у різний час доби. Перехожих зустрічав чоловік, який спокійно йшов вулицею, нічим не привертаючи до себе уваги. Жодна з потерпілих і гадки не мала, що незнайомець вже придивлявся до її прикрас.

Швидко оцінюючи ситуацію, а точніше наявність ланцюжка із дорогоцінного металу, нападник наближався до жінки і робив вигляд, що страждає від кашлю. У цей же час його жертва не бачила закритого хустиною обличчя, а грабіжник зривав з шиї ювелірний виріб та тікав у невідомому напрямку.

Поки потерпілі прямували до міліції, щоб розповісти про свою біду, їх кривдник знаходив випадкових клієнтів для продажу краденого за «прийнятною» ціною.

Отримавши незначну суму готівкою, зловмисник витрачав її на власні потреби, які виникали в нього через кожні 10-12 годин. Справа у тому, що чоловік призвичаївся до важких наркотиків, які з часом і перетворили його з особистості на звіра, що постійно «полює».

– По даному факту відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України «Грабіж». За ці дії йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 6 років, – розповідає начальник Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області Юрій Ткаченко. – Це вже буде шоста судимість у житті чоловіка, який три попередні рази побував у в’язниці також за грабежі.

Джерело: 
Мій Кіровоград