Кіровоградщина направила 400 тисяч гривень на допомогу місту Сватове

Минулого тижня під час щотижневої апаратної наради голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко поставив завдання керівникам територій та відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації організувати збір допомоги на відбудову міста Сватове Луганської області, яке постраждало від вибухів на складах боєприпасів. Зокрема, визначено перелік об’єктів, за відновлення яких відповідає наш регіон: музична школа, бібліотека та районний народний дім «Сватова Лучка», повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.
На апаратній нараді очільник області поінформував, що керівники міськвиконкомів, райрад та райдержадміністрацій оперативно відреагували і спільно організували роботу зі збору коштів для відновлення інфраструктури Сватового. Так, у містах та районах Кіровоградщини зібрано 400 тисяч гривень. Ці кошти вже відправлено до міста Сватове, де на них планується придбати будматеріали для відновлення вищезгаданих об’єктів. Сергій Кузьменко підкреслив, що це кошти як бюджетних установ, так і позабюджетні – люди пожертвували свої заощадження.
Голова облдержадміністрації також повідомив, що окрім грошей, планується відправити на відновлення постраждалого міста і матеріали для відбудови, а також ліки і продукти для його мешканців. До кінця тижня цю роботу буде організовано і передано допомогу в повному обсязі.
Сергій Кузьменко принагідно подякував місцевим радам за прийняті рішення стосовно виділення допомоги на відбудову міста Сватове.
- Я розумію, що кожна копійка - на рахунку і є куди витрачати ці кошти на ваших територіях. Але це і є той яскравий приклад, коли ми, українці, уміємо об'єднатися і спільно подолати лихо. Дякую за підтримку і порозуміння, - наголосив очільник області.
Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий