Кіровоградця затримати на перевезені наркотиків

Днями до чергової частини Компаніївського районного відділу УМВС України в Кіровоградській області надійшло повідомлення про перебування на території одного з населених пунктів сторонньої особи, що пересувається на авто. У ході огляду у транспортному засобі було виявлено кілька мішків з рослинами, схожими на мак.

Отримавши інформацію від жителів села, оперативний черговий негайно зорієнтував на перевірку зазначеного автомобіля працівників відділення ДАІ з обслуговування Компаніївського району, котрі одразу ж, у складі слідчо-оперативної групи, вирушили на місце події.

Правоохоронці виявили та зупинили на одній з вулиць села автомобіль ВАЗ-2112, чорного кольору, під керуванням 30-річного жителя обласного центру, який і викликав занепокоєння у місцевих мешканців.

Під час перевірки реєстраційних документів працівники міліції запропонували водієві відкрити багажне відділення автівки, на що він погодився. У ході огляду в багажнику було виявлено три полімерних мішки з більш ніж сотнею стовбурів рослин, схожих на мак, без коріння. Речовину вилучено та доставлено на експертизу.

Інформацію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Триває слідство.

Джерело: 
Мій Кіровоград