Кіровоградця Сергія Нужненка відпустили з-під варти

Кіровоградця Сергія Нужненка відпустили з-під варти,щоправда не повністю,а тільки під особисте зобов’язання яке діятиме до 30 січня наступного року.

***

Особисте зобов'язання полягає у покладенні на підозрюваного, обвинуваченого обов'язку виконувати покладені на нього слідчим суддею зобов'язання. Підозрюваному, обвинуваченому письмово під розпис повідомляються покладені на нього обов'язки та роз'яснюється, що в разі їх невиконання до нього може бути застосований більш жорсткий запобіжний захід і на нього може бути накладено грошове стягнення в розмірі від 0,25 розміру мінімальної заробітної плати до 2 розмірів мінімальної заробітної плати. Контроль за виконанням особистого зобов'язання здійснює слідчий, а якщо справа перебуває у провадженні суду, - прокурор.

Рідний Кіровоград нагадує, народний депутат України Андрій Табалов звертався до  Генерального прокурора України Віктора Пшонки з проханням посприяти звільненню кіровоградця Сергія Нужненка.

«У прокурорів не знайшлось жодних доказів, що наш земляк був серед провокаторів під час сутичок 1 грудня. Ніхто не вірив, що волонтер, який допомагає дітям, є винним в організації масових заворушень", - написав депутат на своїй фейсбук-сторінці.

На думку Андрія Табалова "головне, для Сергія зараз – це одужання, адже сліди наших «справедливих» правоохоронців й досі видно на тілі». 

***

Сергій був одним із затриманих у результаті сутечки 1 грудня у Києві на вулиці Банковій.

Адвокат Нужненка зазначив,що на відео його підсудного не було та не знайдено жодних небезпечних речей при ньому.

Під час оголошення рішення суду суддя навіть позволила йому не вставати,так як на Сергію досі видні великі гематоми та пересувається він на милицях ,недивлячись на те що,пройшло вже 11 днів з моменту інциденту.

Також прокурор вимагав призначити заставу у розмірі 24 тисяч гривень. Нужненко на запитання суду відповів ,що таких грошей він немає.

За Сергія заступився весь Кіроворгад,влаштомували масові флеш-моби,студенти проходили колоною від площі Кірова до обласного апеляційного суду Кіровоградської області та прокуратури. В руках тримали національні прапори та прапори ЄС. Вони скандували «Сергія на свободу», а їх руки були зв’язані, що мало символізувати ув’язнення невинних.

Рідний Кіровоград нагадує,народного депутата України Андрія Табалова також обурили такі дії правоохоронців по відношення до Сергія,тож депутат направив звернення генеральному прокурору України Віктору Пшонці з проханням посприяти звільненню кіровоградця.

«Я засуджував і засуджую застосування сили проти учасників мирних акцій. Вважаю, що справжні провокатори мають бути знайдені та покарані».

Джерело: 
Рідний Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий