"Хронічного" крадія з Кропивниччини вкотре ув'язнили на Хмельниччині

Судили чоловіка вже в'пяте за крадіжки, цього разу - в Ізяславському районі

"Хронічного" крадія з Кропивниччини вкотре ув'язнили на Хмельниччині

Повідомили в прес-службі Апеляційного суду області Depo.Хмельницький.

Ізяславскьйи районний суд визнав винним 23-річного обвинуваченого у таємному викраденні чужого майна, вчиненому повторно - ч.2 ст.185 КК України; викраденні офіційного документа, вчиненому з корисливих мотивів - ч.1 ст.357 1 та у незаконному заволодінні паспортом та іншими важливими особистими документами - ч.3 ст.357.

За інкриміновані злочини, а також частково приєднавши невідбуте покарання за попереднім вироком Славутського міськрайонного суду, Феміда засудила його до 5 років і 6 місяців ув'язнення.

Як встановив суд, 13 вересня 2016 року молодий чоловік заліз до автіки, що була припаркована обабіч дороги, і викрав з нього мобільний телефон та посвідчення водія. А через день вже обікрав свого квартироздавача, забравши з квартири, яку винаймав, сумку з документами й платіжними картками. І, як з'ясувалося, чужий паспорт він використовував для знімання квартири.

"Не зважаючи на відмову обвинуваченого від дачі показань під час судового розгляду кримінального провадження, яку суд розцінює як спосіб захисту, його винуватість у скоєному підтверджується сукупністю доказів, наданих стороною обвинувачення," - йдеться у вироку.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий