Хлопчику з Кропивниччини необхідна допомога на лікування тяжких опіків

Для лікування 13-річного Вадима Гнилуші із села Вершинокам'янка Новгородківського району, який зазнав опіку окропом та паром, необхідно 26 тисяч гривень

Про це у "Фейсбуці" написала волонтер Вікторія Семененко, передає Depo.Кропивницький.

Всього у родині Вадима четверо дітей. Біда з ним сталася увечері 6 червня.

"Ми сиділи на дворі вечеряли. Діти були поряд зі мною, а потім я почула раптовий хлопок і дитячий крик. Дивлюся, Вадимчика немає. Він стоїть біля битону, у якому кип'ятилася вода, відкривав його паличкою. Я одразу почала синочка обливати холодною водою, сусід під'їхав на автомобілі, ми поїхали в лікарню до Новгородки, там нам дали направлення і відправили у Кропивницький.

Першу добу синок був у реанімації дитячої обласної лікарні. Зараз перевели в опікове відділення обласної лікарні. Я постійно поряд з ним, доглядаю, але тяжко від думки, що потрібні кошти на лікування, а де мені їх взяти?... Ліків потрібно на 26 тисяч гривень, але брат не знайшов одного препарату. Всього на картку надійшла лише 1 тисяча гривень", - розповідає жінка.

Зараз Вадим починає рухатися, в нього покращився апетит. Мама Вадима каже, що стан тяжкий, лікарі припускають, що на деяких місцях може бути пластика.

Карта "УкрСиббанк" - 5169 3053 0177 9608 (Гнилуша Галина Павлівна).

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий