Ґвалтівника неповнолітньої в Олександрії, взяли під арешт на 60 діб

32-річний житель міста прийшов на квартиру, яку здає у оренду його рідна бабуся. Там він побачив незнайому йому неповнолітню. Дівчина не бажала спілкуватись із незнайомцем, проте він зґвалтував її та втік із місця злочину, повідомляють «Олександрійські новини», передає "Мій Кіровоград".

Факт злочину і арешту обвинуваченого підтвердили в Олександрійському відділі поліції. Олександрійський міськрайонний суд обвинуваченого у тяжкому злочині арештував на 60 діб.

Поліція інкримінує йому порушення частини 3 статті 152 Кримінального кодексу України, тобто зґвалтування неповнолітньої особи. За такий злочин ККУ передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років.

Подія трапилась 23 січня близько четвертої години вечора, коли чоловік прийшов на квартиру за власними справами. Схоже на те, що ідея зґвалтувати дівчину з’явилась у затриманого тоді, коли дівчина категорично відмовила чоловікові у взаємності. Чоловік був у стані алкогольного сп’яніння, що могло додати зухвалості його діям. Щоб настрахати дівчину, він використав ніж і затягнув її до ванної кімнати, де і зґвалтував її.

Після злочину він втік, а на судовому засіданні говорив, що він погодиться на домашній арешт, так як мовляв злочину не вичиняв, а також має бажання знаходитись вдома. Також захисник обвинуваченого повідомив, що останній не судимий, має місце проживання, має легку розумову відсталість і тому він може перебувати під домашнім арештом.

Суд розглянув докази, серед яких були і протоколи огляду подій, допитів, освідування та слідчого експерименту.

Строк тримання під вартою обвинуваченого завершиться 23 березня.

Слідство триває.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий