Дрескод для водіїв маршруток

Певно жодна апаратна нарада не проходить без нарікань на перевізників, пише "Перевесло".

Цього разу І. Марковський поскаржився на масові звернення громадян зі скаргами на бруд в маршрутках, на розлябаний вигляд водіїв, які дозволяють собі їздити і самих шортах. " Прийшла до мене жінка, каже, що ось я спеціально не переодягалась показати вам як ми їздимо, вся сукня в мазуті. Очевидно, що такого не може бути. І ми будемо наполягати на тому, щоб перевізники або приводили і транспорт і водіїв у належний вигляд або зходили з маршрутів, які вони зараз займають.

Для водіїв обов'язково має бути сорочка, брюки, в автобцсах мають бути зйомні чохли, які мають пратися з певною періодичністю. Ми рішуче налаштовані навести лад в цій сфері."-запевнив чиновник.

Також торкаючись теми пасажирських перевезень Марковський зазначив, що абсолютно надуманою і передчасною є залякування деяких ЗМІ про те, що вартість проїзду може сягнути 5 грн. "Ми як їздили так і їздитимемо по 2.50. З усіх перевізників лише двоє скаржаться на те, що їм грошей замало при тому, що їм з комунальної власності на дурняк дістались і матеріально-технічне забезпечення і найкращі маршрути."

Джерело: 
Мій Кіровоград