До Дня матері презентували виставку "Особлива, тому що жінка"

07/05/21 06:05 Афіша, Цікавинки

У Кропивницькому до Дня матері презентували виставку "Особлива, тому що жінка". Свої роботи представили 32 фотографів з 12 областей України. На світлинах зображені жінки різних професій, віку, під час відпочинку, в українському автентичному вбранні, пише Суспільне, передає МК. 

48 світлин, на яких зображені матері та вагітні жінки, презентували в обласному центрі народної творчості.

"Кожна відображена жінка дуже гарна та тендітна. Ці фото – сповідь про її життя. Незалежно від статусу, віку, посади, яку вона займає. Кожна жінка дивовижна та прекрасна по-своєму", – сказала виконувачка обов’язків директора обласного Центру народної творчості Людмила Подлєсна.

З 32 авторів фотографій на відкритті присутній один – Герман Лукашевич з Кропивницького. На виставці він презентував одну світлину. На ній – дівчина у вінку. Каже, її особисто не знає.

"Це репортажне фото, а не постановочне. Це було свято Івана Купала, на яке ми їздили. І там дівчата плели вінки, займалися іншими забавками. Тому тут я просто вдало зловив момент".

На виставці представлені знімки в стилі стімпанк. Це стиль, в якому герой вдягається в речі, пов’язані з науковою фантастикою. Зображені жінки-військові з Києва. Фотографію "Дівчина у соняшниках" зробив в Олександрії Віталій Попков. Відвідувачка Любов Смоляк каже, серед усіх робіт, ця їй подобається найбільше.

"Саме жовтенькі кольори подобаються, бо це ж квітка сонечка. У мене навіть вірш про це є "Моя душа – це плетиво із квітів сонця, золотих кульбаб". На жаль, кульбаб немає, але соняхи – це також діти сонця. Тому вони й припали мені найбільше до душі. Звісно, тут є й більш екстравагантні світлини. Але, в цілому, дуже вдало побудована експозиція, мені дуже сподобалося".

Фотовиставка "Особлива, тому що жінка" діятиме до 20 травня.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0