Деталі пожежі на Смолінській шахті

22/07/21 02:07 Суспільство

В селище Смoліне Нoвoукpаїнськoгo pайoну на шахті підприємства "Східний гіpничo-збагачувальний кoмбінат" сталася пoжежа. Про це Суспільному розповів директор Смолінської шахти Олександр Карапузіков, пише МК.

На шахті загорівся самоскид. За словами директора, його використовували з 2013-го року і строк експлуатації завершувався. "Він загорівся в районі 660-го горизонту. Запалало місце, де переднє колесо, блок акумуляторів та гідравлічна муфта. Водій заглушив двигун, вийшов з машини і почав гасити вогнегасником, але безуспішно. Він побіг за іншими додатковими вогнегасниками та взяв із собою слюсаря, щоб той допоміг. Та повернутися до пожежі вони не могли, адже було дуже димно. Тож вони повідомили майстра, той диспетчера, а той пожежників",

У шахті працювали 44 робітники. "Там, де було задимлення, було 4-5 людей, не більше. Інші знаходились нижче і були в безпеці. Там є запасний вихід і ми спокійно їх вивели. Вони чекали кінця зміни на своїх ділянках на поверхні. Але нічна зміна вже працювала".

Пожежу загасили за дві години. Залучили 24 рятувальники, сказав начальник відділу інформації служби з надзвичайних ситуацій в області Віталій Бобіта.

Нині рахують збитки, сказав Олександр Карапузіков. "Має приїхати комісія з комбінату, буде запрошений експерт з пожежної частини".

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0