Держгеонадра знову розглядатимуть дозвіл на роботу уранових шахт Кропивниччини

0 74 04/08/17 04:08 Суспільство, Події

У четвер, 3 серпня, представники обласної влади та уранової галузі провели зустріч з керівником Державної служби геології та надр України, та намагалися дійти згоди з приводу дозволу на продовження видобутку уранової руди

Про це Depo.Кропивницький повідомив голова профспілки Смолінської шахти ДП "СхідГЗК" Микола Кавун.

Зустріч проводив т.в.о. голови Держaвної служби геології тa нaдр Укрaїни Олег Кирилюк. Участь у переговорах взяли голова облради Олександр Чорноіваненко, народний депутат Вадим Івченко, директор департаменту інфраструктури та промисловості Олександр Корнюша, керівництво концерну "Ядерне паливо", головний інженер ДП "СхідГЗК", голова атомпрофспілки та голови профкомів Інгульської та Смолінської шахтДП "СхідГЗК".

Керівник Держгеонадр Олег Кирилюк сказав, що були зауваження по координатах, вказаних по Центральному родовищу, які вже усунули. Відтак, у відомстві знову готуватимуть наказ на засідання комісії, яка засідатиме не раніше, ніж через пять днів після його підписання. Для участі запросять представників Держгеонадр, Мінекології, Кабміну, громадські організації, а також представників комбінату та профспілок. 

Керівництво комбінату та лідери профспілок вирішили, що знову організують акції протесту, якщо комісія не збереться в черговий раз. Поки що працівники налаштовані на співпрацю, але не розуміють чому вже два місяці їм не видають дозвіл на роботу. 

Сьогодні, 4 серпня, на шахтах проводитимуть загальні збори, під час яких працівникам доведуть позицію Держгеонадр. 

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий