Чотирьох кропивничан відзначать до Дня Конституції України

0 141 13/06/17 03:06 Суспільство, Події

Двох працівників закладів культури, депутата та налагоджувальника верстатів відзначать Почесними грамотами міської ради та виконавчого комітету Кропивницького й грошовими виплатами до Дня Конституції України. Таке рішення на сьогоднішньому засіданні ухвалили члени комісії з питань почесних звань та нагород виконавчого комітету міськради Кропивницького, інформує кореспондент УНН-Центр.

Так, грамоту та виплату до неї в розмірі 500 грн отримає завідувач відділу організації і використання бібліотечних фондів Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи Марія Гальченко. Фахівець 51 рік свого професійного життя присвятила бібліотечній справі, а під її керівництвом формувались книжкові фонди усіх бібліотек централізованої бібліотечної системи. Почесною грамотою міської ради відзначать і викладача вокально-хорових дисциплін КЗ "Кіровоградська музична школа №2 ім. Ю.Мейтуса", яка є керівником кращого хорового колективу України "Согласіє".

Нагородять Почесною грамотою і депутата Подільської районної у місті Кропивницькому ради Олександра Босенка та налагоджувальника автоматичних ліній і агрегатних верстатів шостого розряду виробництва насосів ПАТ "Гідросила" Валерія Стоногу. Чоловік працює на підприємстві з 1984 року і має навички налагодження 24 типів верстатів.

Відзначення кандидатів відбудеться під час заходів зі святкування Дня Конституції України в Кропивницькому.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий