Чого хочуть чоловіки: ідеї подарунків на День усіх закоханих

Наближається День святого Валентина, тому саме час обирати подарунок для коханої людини.

НВ представляє підбірку з 10 ідей святкових подарунків, у яких жінка зможе проявити любов і турботу по відношенню до чоловіка.

Хороший годинник

Якісний годинник – це предмет, про який мріє кожен чоловік, але не купує його через невиправдано високу ціну. Порадуйте коханого й подаруйте йому елегантний класичний або модний і функціональний смарт-годинник.

Поїздка туди, де він давно мріяв побувати

Чи це тропічний острів, чи це сусіднє місто, здивуйте чоловіка квитками до того місця, яке він завжди хотів відвідати.

Гаджет, який спрощує життя

Це може бути, наприклад, голосовий помічник Amazon Echo, який сприймає команди і дає на них відповіді. Такий пристрій може шукати інформацію, програвати музику, читати новини і розповідати про прогноз погоди завжди, коли людина про це попросить.


© www.theverge.com

 


Вечеря в його улюбленому ресторані

Якщо ви рідко разом ходите до пабів, ресторанів або інших гастрономічних закладів, зробіть це в День усіх закоханих. Чоловікові буде і приємно, і смачно.

Абонемент на заняття, які йому до душі

Залежно від того, чим захоплюється ваш коханий чоловік, підберіть йому сертифікат на кілька місяців відвідування певного місця. Це може був фітнес-центр, клуб бойових мистецтв або студія живопису.

Квитки на концерт його улюбленої групи або спортивної команди

Безпрограшний варіант подарунка, якому чоловік зрадіє як дитина і буде дуже вдячний.

Музичний інструмент або відеоігри

Покажіть чоловікові, що ви підтримуєте його хобі. Чи то музика, малювання, спорт чи відеоігри.


© Eric Holsinger/Flickr

© Eric Holsinger/Flickr

 


Фітнес-трекер

Подаруйте чоловікові корисний пристрій, який буде відслідковувати фізичну активність і допомагати підтримувати міцне здоров'я.

Книга, яку він збирався прочитати

Через метушню і сильну зайнятість багато людей просто не встигають зайти до книжкового магазину й придбати видання, яке так хотілося прочитати. Виправте ситуацію і піднесіть чоловікові бажану книгу.

Затишний романтичний вечір

Іноді для того, щоб порадувати чоловіка, не потрібно фантазувати і вигадувати жодних нестандартних подарунків. Просто проведіть час разом, приготуйте смачну вечерю й увімкніть улюблений фільм.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий