Це ж якими треба бути йолопами...

19/06/20 01:06 Публікації

Ні, це ж якими треба бути йолопами, щоб відкрити справу про розпалювання релігійної ворожнечі? Це все я про те, що Порошенко допоміг здобути Томос Україні.

Ще раз. Відкривають справу проти 5 президента за те, що він здобув релігійну незалежність від московії, що вибив стілець з під п'ятої точки ФСБ, що відновив історичну справедливість та надав можливість вірянам мати свою, незалежну, помісну церкву.

Це наскільки треба бути ідіотами, щоб так відверто грати на боці Кремля? Це наскільки треба бути цинічним, щоб так ненавидіти свою державу та намагатись зруйнувати всі здобутки за минулі п'ять років?

Коли ми створювали групу Томос 2018, ми не сподівались, що ми можемо отримати незалежність від московського патріархату, але нам це вдалось зробити. Багато зустрічей з народними депутатами, консолідація громадськості, подорож до Вселенського Патріарха, купа ефірів, на яких ми переконували, що релігійної війни не буде. Цей весь шлях я та інші небайдужі пройшли протягом року, і результат ми знаємо. Але ми не могли уявити, що це все захочуть повернути назад.

Можна погано ставитись до опозиції, до Порошенко, до громадянського суспільства, але здавати національні інтереси держави та руйнувати релігійний фундамент на догоду РФ, люди в Україні не дадуть.

Пане Зеленський, схаменіться...

Семен Кабакаєв, волонтер, учасник АТО, координтор організації "Стоп Террор"

Джерело: 
Мій Кіровоград