"Були плями крові": Адвокат розповіла про фатальне затримання у Кропивницькому

Про це повідомляє «МК» з посиланням на відеосюжет новин на телеканалі UA:Кропивницький.

Ігор Поляков, який мешкає неподалік, розповідає, що вибіг на крики, коли поліція нібито почала махати кийками та бити людей. Потім розпилили газ, від нього, за словами свідка, утворилась хмара. "Ось тут лежав небіжчик, у ногах у нього - лежав його син, придавлений коліном в обличчя. Ще один цивільний був на капоті, в кайданках. Останній почав кричати до батька, а той лежав і не рухався", - каже свідок. 

Адвокат Марина Гуцул побачила на місці, що на дорозі лежить людина без ознак життя. Це був 51-річний житель Знам'янки Олександр Собченко. Також захисниця говорить, що на землі є плями, подібні до крові. "Були патрульні машини, швидка, поліція комусь дзвонила. Тут же були два сини і невістка, впали на нього і плакали", - говорить адвокат.

Марина Гуцул також повідомила журналістам, що родичі померлого позиватимуться до суду для притягнення до відповідальності поліцейських.

Нагадаємо, що порушено кримінальну справу за статтею про перевищення влади та службових повноважень, що спричинили тяжкі наслідки. У патрульні поліції стверджують, що "під час попереднього огляду тіла судово-медичним експертом видимих тілесних ушкоджень, які б могли стати причиною смерті, не виявлено".

 
Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий