Біля ринку "Черемушки" в Кропивницькому ганяли торговців "з асфальту"

22/08/19 01:08 Суспільство

Про це повідомляє «МК» з посиланням на пресслужбу департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Кропивницького.

Напередодні в рамках реалізації проекту "Муніципальний патруль" проведено рейд - відстеження по вул. Євгена Тельнова біля ринку "Черемушки" з припинення несанкціонованої торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.

Під час проведення рейдового відстеження несанкціоновану торгівлю бахчовими культурами, городиною, плодоовочевою продукцією та непродовольчими товарами була частково призупинена. За порушення правил благоустрою міста спеціалістом спецінспекції складено 5 протоколів за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

"З громадянами, які здійснювали торгівлю у невстановлених місцях, проведено роз’яснювальну роботу стосовно недопущення "стихійної" торгівлі продуктами харчування на тротуарах, газонах та біля житлових будинків та запропоновано перейти здійснювати торгівлю на територію ринків", - зазначили в департаменті.

Джерело: 
Мій Кіровоград