На Кіровоградщині 20-річний хлопець отруївся грибами

На Кiровоградщинi повiдомили про перший випадок отруєння дикорослими грибами.

Про це повiдомляє головна державна санiтарна лiкарка Надiя Оперчук, пише МК.

Отруївся 20-рiчний житель одного з сiл Пiщанобрiдської сiльської територiальної громади Новоукраїнського району.

Зi слiв потерпiлого, причиною отруєння стало вживання зiбраних та просмажених власноруч невiдомих дикорослих грибiв (схожих на печерицi).

Потерпiлого у станi середньої важкостi госпiталiзували до закладу охорони здоров’я.

У Кiровоградськiй областi це перший випадок отруєння грибами в нинiшньому роцi.

Протягом 2025 року було зареєстровано 8 випадкiв отруєння грибами в областi, тодi отруїлося 10 осiб (1 пiдлiток 16 рокiв, 4 чоловiки та 5 жiнок).

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0