На Кіровоградщині жінкам пропонують безплатне навчання за 31 професією, де до повномасштабного вторгнення були більше залучені чоловіки.
На Кіровоградщині 20-річний хлопець отруївся грибами
| 01/06/26 03:06 Здоров’я, Події, НАДЗВИЧАЙНА ПОДІЯ |
На Кiровоградщинi повiдомили про перший випадок отруєння дикорослими грибами.
Про це повiдомляє головна державна санiтарна лiкарка Надiя Оперчук, пише МК.
Отруївся 20-рiчний житель одного з сiл Пiщанобрiдської сiльської територiальної громади Новоукраїнського району.
Зi слiв потерпiлого, причиною отруєння стало вживання зiбраних та просмажених власноруч невiдомих дикорослих грибiв (схожих на печерицi).
Потерпiлого у станi середньої важкостi госпiталiзували до закладу охорони здоров’я.
У Кiровоградськiй областi це перший випадок отруєння грибами в нинiшньому роцi.
Протягом 2025 року було зареєстровано 8 випадкiв отруєння грибами в областi, тодi отруїлося 10 осiб (1 пiдлiток 16 рокiв, 4 чоловiки та 5 жiнок).










