Перший заступник начальника Кіровоградської ОВА завершив свою роботу на посаді

02/08/24 04:08 Політика

Перший заступник начальника Кіровоградської ОВА Павло Конопко завершив свою роботу на посаді. 

Про це повідомив Павло Конопко у Facebook, передає МК.

Павла Конопка призначили першим заступником начальника ОВА 4 листопада 2022 року.

Раніше Павло Конопко також працював директором департаменту інфраструктури Кіровоградської ОВА. 

Павло Конопко не вказав причину завершення роботи на посаді.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0