Сучасне енергообладнання отримала Олександрія

21/06/24 05:06 Політика

Олександрія отримала сучасне енергообладнання, яке працює на газу.

Про це повідомив Сергій Кузьменко, пише МК.

«За допомогою міжнародних донорів ми отримали сучасне обладнання, яке працює на газу, – це чотири когенераційні установки. Вони працюють за способом комбінованого виробництва електричної і теплової енергії», - зазначив Олександрійський міський голова Сергій Кузьменко.

КП «Теплокомуненерго» проводить підготовчі роботи для встановлення першої установки на центральній котельні. Також Сергій Кузьменко повідомив, що для встановлення наступної – у Південному мікрорайоні – 19 червня виділили з міського бюджету 2,5 мільйонів гривень.

Повна реалізація проєкту для міста складає близько 100 мільйонів гривень. Сума інвестицій уже складає близько 70 мільйонів гривень. Тому на сьогодні є дефіцит коштів – у межах 30 мільйонів гривень.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0