У Кропивницькому каратимуть чиновникам через проєкти безбар’єрності

13/06/24 08:06 Політика

На Кіровоградщині каратимуть за недотримання правил безбар’єрності.

Про це йшлось під час засідання Комітета безбар’єрності в КОВА, пише МК.

Галина Пастух, новопризначена голова обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, відзначила, що бездіяльність в цьому напрямку очільники районів та громад нестимуть персональну відповідальність. Вона пояснила, що відповідальність буде за впровадження проєктів безбар’єрності.

Під час засідання відзвітували про роботу в цих напрямках, яка була проведена в 2023-2024 роках. Під час обговорення з’ясувалось, що громади формально ставляться до звітності по проєктам, які були втілені. В звітності часто не співвідноситься запланований об’єкт з тим, що було зроблене в реальністі, інформація про фактичний результат роботи не підтверджується файлами у звітності (фото або відео).

Під час засідання очільників районів і громад закликали до наскрізного впровадження безбар’єрності у комунікаціях з усіма органами влади на місцях, з мешканцями для підвищення їхньої обізнаності і формування активної спільноти людей, яка розуміє значення безбар’єрності.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0